Кошик
420 відгуків
інтернет аптека від ПП "Компанія "Дана, Я""
+380 (93) 753-34-63
+380 (98) 513-44-88
+380 (95) 513-44-88

Про нас

ПП "Компанія "Дана, Я" заснована в 1996 році.
Спеціалізується на розробці і просуванні на фармацевтичному ринку сучасної парафармацевтической продукції: препаратів-нутрицевтиків (біологічно активних добавок до їжі) і косметичних засобів.

На протяжении многих лет компания сотрудничает только с проверенными и квалифицированными партнерами - с рядом известных отечественных и иностранных производителей натуральных продуктов, лечебной косметики и фитопрепаратов, выступая их дилером на рынке Украины.

Основные направления нашей деятельности — разработка и выпуск продукции для сохранения и укрепления здоровья на основе сырья растительного, минерального и животного происхождения.

В асортименті компанії близько 170 найменувань фитокомплекстов (дієтичних добавок), мінеральних добавок, лікувальної косметики різних форм випуску та широкого спектру застосування: таблетки, капсули, олії, косметичні засоби у тубах.

ПП «Компанія «Дана,Я» є розробником продукції під Торговою Маркою «Аптека Природи» за власними оригінальними рецептурами.

В настоящее время продукция зарекомендовала себя высоким качеством, широким ассортиментом и приемлемыми ценами. Во многих городах Украины диетические добавки компании «Дана,Я» хорошо известны и пользуются спросом как у здоровых, так и у больных для использования во время болезни и восстановления после нее.

Эффективность продукции подтверждена заключениями Министерства охраны здоровья Украины. Ряд комплексов прошли клинические испытания, что является подтверждением качества продукции, выпускаемой ЧП "Компанией "Дана, Я".

ПП "Компанія "Дана, Я" широко представляє свою продукцію і продукцію партнерів на всій території України, а також за кордоном. Партнерами Компанії є великі оптові фармацевтичні фірми, роздрібні, аптечні мережі, спеціалізовані магазини та лікарська аудиторія. Фахівці компанії підходять до питань співпраці з позицій професіоналізму і відповідальності.

Спеціально для наших клієнтів ми створили інтернет аптеку в якій Ви завжди зможете придбати продукцію "Дана, Я",ознайомитися з нашим асортиментом препаратів,і вибрати доступний і швидкий спосіб доставки препаратів.

Покупая препараты в интернет аптеке "Дана-Я",Вы всегда уверены в качестве препаратов и оригинальности продукции так продукция поставляется перевозчику со склада производителя.

Вы не тратите время на покупки для похода по магазинам, а в удобное время и в удобном Вам месте знакомитесь с ассортиментом и заказываете препарат,а на следующий день забираете его на "Новой Почте"

Мы рады рассмотреть предложения о совместном сотрудничестве и стать вашим надежным партнером и поставщиком.

 

ЧП "КОМПАНИЯ "ДАНА, Я"

03148 Україна, м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3
Тел/факс.: +38 (044) 251-18-70
e-mail: dana@dana-ya.com.ua
http://www.dana-ya.com.ua/

 
 
 
 
 

 

Інформація про компанію

Назва:
інтернет аптека від ПП "Компанія "Дана, Я"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія
Бренди:
ТМ "Аптека природи"
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
1996

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
АПТЕКИ: КОСМО; ТАС-ФАРМА; КП ФАРМАЦІЯ; ДОБРОГО ДНЯ; НИЗЬКИХ ЦІН; ВІТАМІНКА; ВІТАЛЮКС....

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Украина

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner