Кошик
420 відгуків
інтернет аптека від ПП "Компанія "Дана, Я""
+380 (93) 753-34-63
+380 (98) 513-44-88
+380 (95) 513-44-88

Корисні олії

Корисні олії
Корисні олії

Великий і актуальною проблемою в наш неспокійний час стало збільшення хвороб, викликаних малорухливим способом життя, забрудненням навколишнього середовища, і великими психоемоційними навантаженнями на організм людини.

Здоров'я – найбільша цінність людського життя.
Адже його не можна купити ні за які гроші. Здоров'я потрібно охороняти і оберігати, воно потребує поліпшення, зміцнення та підтримки. Людство використовує багато для збереження здоров'я, але всі знають що саме корисне і ефективне це те, що дано нам природою, частиною якої ми є.
Одним з таких скарбів є рослинні масла.
Рослинні масла від ТМ «Аптека природи»
В КАПСУЛАХ! З КОРИСТЮ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!

Про користь рослинних олій...

З глибокої давнини людство використовує рослинні масла у своєму харчуванні та лікуванні. Жирні та ефірні олії, що містяться в насінні, плодах, листі та інших частинах рослин, використовувалися з часів Старого світу. Ці продукти були основними в харчуванні, так і лікувальними, ритуальними та косметичними засобами. Їх наділяли магічною природою, однак ці чудові властивості пояснювалися хімічною будовою масел.
Харчові рослинні олії - це справжнє джерело вітамінів і важливих мікроелементів. Які в них містяться численні біологічно активні речовини приносять величезну користь організму: допомагають в лікуванні і профілактиці різних захворювань, вони зміцнюють імунітет, здатні зберегти і навіть повернути молодість, привабливість, свіжість.

Ще один цікавий факт про жирних оліях...

Жирні олії рослинного походження сприяють очищенню, оздоровлення і схудненню, а не навпаки. Недарма прихильники періодичної очищення організму одноголосно проголошують: «Людина не може обійтися без олії!»

Чому не можна обійтися без жирів? Справа в тому, що жири є джерелом поліненасичених жирних кислот, таких як лінолева, арахідонова, омега-3. Ці жирні кислоти в організмі людини проводитися не можуть, але абсолютно необхідні. Тому вони отримали назву " незамінних жирних кислот. Від них, зокрема, залежить така важлива функція організму як обмінний процес. При відсутності цих жирних кислот починається передчасне старіння клітин, вимивається кісткова тканина, виникають захворювання шкіри і нирок. Обмеження вживання жирів призводить до ожиріння, серцево-судинних захворювань, виникнення пухлин та інших функціональних порушень.

В останні десятиліття у людства виникло страх придбати зайві кілограми, «жірофобія». І цей страх змушує людей, особливо жінок, зменшувати кількість жировмісних продуктів у своєму раціоні. Але існує велика принципова різниця між твердими тваринними жирами, гідрогенізовані рослинні жири, транс - жирами в маргарині і цілющими жирами олійних культур: льону, гарбуза, розторопші, гірчиці, гарбуза, шипшини, обліпихи. Цей перелік можна продовжувати.

Чому масла від ТМ «АПТЕКА ПРИРОДИ»?

По-перше, при виробництві даних препаратів застосовуються тільки натуральні компоненти. Капсули не містять штучних ароматизаторів, смакових добавок і барвників.

   По-друге, всі масла виготовлені методом холодного віджимання. Найбільш корисними маслами вважаються ті, які отримані саме з допомогою технології холодного пресування, при такому типі обробки насіння не нагріваються, а лише обробляються механічним шляхом, за рахунок чого кінцевий продукт зберігає всі вітаміни і біологічно активні речовини.

   По-третє, форма випуску. Масла випускається в КАПСУЛАХ, які розміщені в блістері (5 блістерів у кожному по 10 капсул). Ми знаємо, що все корисне, як правило, не завжди смачне і приємне, і забути про цю прикрість Вам допоможуть желатинові капсули, тим більше Вам не потрібно носити всю упаковку достатньо взяти з собою один блістер.

  По-четверте, якість продукції, що випускається ПП "компанія "Дана, Я". Якщо Ви з нами не перший рік Ви знаєте про що ми. При розробці і випуску нової продукції наші фахівці враховують напрацьований досвід і новітні дослідження в фармакології. Всі препарати маю відповідні документи та дозволи на виробництво і продаж.

  Пункт номер п'ять: наші препарати легко купити. Ми працюємо з аптеками по всій території України, є фірмовий магазини які представляють весь асортимент ТМ «Аптека природи», є послуга пересилання поштою в усі куточки України.

Олія з насіння льону в капсулах- нормалізація ліпідного обміну, зниження рівня холестерину в крові,
поліпшення функціонального стану печінки, жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту.

Олія з насіння гарбуза-сприяє нормалізації ліпідного обміну, поліпшення функціонального стану печінки, жовчовивідних шляхів і сечостатевої системи, має гепатопротекторні, жовчогінні, антиоксидантні, антигельмінтні та загальнозміцнюючі властивості.

Олія з насіння розторопші в капсулах-рекомендується в цілях поліпшення функціонального стану печінки і жовчовивідних шляхів, сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, зниження рівня холестерину в крові, підвищенню імунітету.

Олія обліпихова в капсулах-сприяє стимуляції загоєння і відновлення слизових оболонок (шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів) при запальних процесах.

Масло кавуна в капсулах-для поліпшення і підтримки функцій шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи, має загальнозміцнюючі і протигельмінтні властивості.

Олія гірчична в капсулах-додаткове джерело поліненасичених жирних кислот (омега-3, омега-6) з метою поліпшення процесів травлення, сприяє збудженню апетиту, посилення виділення шлункового соку, сприяє стимуляції моторики ШКТ

Масло арахісове-сприяє зниженню рівня холестерину в крові; має виражені жовчогінні властивості, сприяє поліпшенню циркуляції крові; сприяє поліпшенню стану гепатобіліарної та нервової системи Основа дієт для зниження ваги!

Масло вечірньої примули-поліпшення стану серцево-судинної та сечовидільної систем;
сприяє зниженню холестерину; володіє протизапальними властивостями, підвищує імунітет, покращує стан шкіри, волосся, нігтів.

Олія з плодів шипшини-має загальнозміцнюючі, антиоксидантні, відновлюючи, протизапальні, імуномодулюючі властивості. сприяє підвищенню опірності організму, поліпшенню обмінних процесів.

Олія часнику- покращує апетит і роботу шлунково-кишкового тракту, знижує ризик утворення тромбів, має антибактерицидні, противірусні, протигельмінтні, гіпохолестеринемічні властивості.

Олія з ядер Волоського горіха-для зміцнення і підвищення опірності організму;
сприяє поліпшенню функцій серцево-судинної, травної, нервової системи і щитовидної залози.

Масло з Кунжуту-додаткове джерело жирних кислот, вітамінів, мікроелементів ( кальцій, фосфор, цинк ) сприяє поліпшенню функціонального стану суглобів і кісток, сприяє поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту і бронхолегеневої системи.

Омела біла з олією Льону-

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner