Кошик
420 відгуків
інтернет аптека від ПП "Компанія "Дана, Я""
+380 (93) 753-34-63
+380 (98) 513-44-88
+380 (95) 513-44-88

Препарати для суглобів.Натуральні препарати для лікування та профілактики судинних захворювань

Препарати для суглобів.Натуральні препарати для лікування та профілактики судинних захворювань

Ураження опорно-рухового апарату - одна із суттєвих проблем сучасності, яка стає все більш актуальною з віком, коли прогресують такі захворювання, як остеопороз, остеоартроз, остеохондроз та інші захворювання кісток і суглобів запального характеру або їх структурною перебудовою. Крім того, є ще поняття побутового, спортивного та виробничого травматизму та їх наслідків. Це спонукало Всесвітню організацію охорони здоров'я оголосити 2000-2010 р. десятиліттям кісток і суглобів, стимулюючи тим самим проведення досліджень в цій сфері та розробки нових високоефективних засобів профілактики та лікування.

   
         Біль у суглобах - це завжди серйозна проблема. Вона заважає проводити активний спосіб життя і час від часу турбує кожного з нас. Скільки корисних справ можна було б зробити, а рухатися не дозволяє надокучлива хвороба. У таких випадках виникає важливе питання - як позбутися цієї проблеми? У цьому аспекті слід окремо виділити захворювання кісток і хрящових утворів, при яких можуть успішно застосовуватися біологічно активні добавки (БАД) – (Добавки дієтичні з 2007 р. - прим. виробника)
Захворювання опорно-рухового апарату, вікові зміни, спортивні та побутові травми, професійні ураження, викликані фізичним перевантаженням - показання для застосування фітокомплексу "СУСТАВІТ"® вітчизняного виробництва (ПП "Компанія "Дана,Я").

Препарат "Суставіт"® здійснено оптимальний підбір рослинних складових, які дозволяють отримати позитивний ефект при захворюваннях опорно-рухового апарату. Ця фітокомпозиція з шести широко відомих цілющих трав розглядається як результат об'єднання нових наукових розробок з арсеналом вікових традицій народної медицини. До складу "Суставіт"® входять листя брусниці, квітки бузини, коріння лопуха, корінь кульбаби, пагони і листя чорниці, трава фіалки триколірної. 


Ці трави відомі своїми цілющими властивостями ще з давніх часів: поліпшення обміну речовин забезпечують лікувальні властивості коренів лопуха і кульбаби, трави фіалки триколірної, листя брусниці сприяють виведенню солей, перешкоджаючи утворенню їх накопиченню в хрящових тканинах;виражені сечогінні властивості мають листки брусниці, квітки бузини; а ефект знеболювання властивий квітів бузини, коріння кульбаби; протизапальні властивості мають листки брусниці; пагони і листя чорниці є высоковитаминным і загальнозміцнюючим засобом.


Компоненти фітокомплексу мають і інші цінні властивості при захворюваннях опорно-рухового апарату, такі як антибактеріальні, антисептичні, потогінні, капілярозміцнюючі. Все це робить фітокомплекс високоефективним для профілактики та у комплексному лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.
   
Компанія "Дана, Я" є розробником і єдиним виробником цього фітокомплексу на Україні.

"Суставіт"® - унікальна формула, яка має всі необхідні нормативні документи та дозвіл для широкого застосування. Випускається у вигляді таблеток № 90 і капсул № 30 в упаковках.
 

        Для комплексного застосування розроблені однойменні гелі-бальзами "Суставіт" і "Суставіт з бішофітом".

Основні компоненти « Суставиту » у формі гелю - медична жовч і екстракти чорної редьки, березових бруньок, хрону, мати-й - мачухи, а також розчину мінералу бішофіт.


Гель - бальзам « Суставіт » і « Суставіт з бішофітом » володіють протизапальною, знеболюючою дією, і можуть застосовуватися при всіх захворюваннях суглобів.

Разом ці кошти - капсули і гелі - допоможуть зняти набряки та запалення суглобів, сприяти зміцненню структури м'язів і суглобової тканини.
 

Десятирічний досвід на українському фармацевтичному ринку доводить: «Суставіт» - це комплексний і ефективний підхід у боротьбі з болем у суглобах.

 

Разом ми переможемо хвороби опорно-двигательног апарату!

 

Доктор медичних наук,
доцент Ткачишин В. С.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner