Кошик
382 відгуків
інтернет аптека від ПП "Компанія "Дана, Я""
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (93) 753-34-63
+380 (98) 513-44-88
+380 (95) 513-44-88

Здоровий хребет

Здоровий хребет
Відомо, що гострий біль в спині є найбільш частою причиною втрати працездатності людей до 45 років. З'ясовано, що у 60-80% населення такі болі виникали хоч одного разу.
Найбільш часта причина болю в спині - остеохондроз хребта - це дистрофія, або, інакше кажучи, порушення живлення тканин міжхребцевого диска з ослабленням його амортизуючих властивостей.
Теперь уже известно, что основная причина остеохондроза связана с нашим образом жизни, который ведет к изменениям в позвоночнике. Это сидячая работа, эмоциональные и физические перегрузки, неправильная осанка и нерациональное питание. Чтобы позвоночник остался здоровым, его необходимо беречь смолоду. Для правильного развития костей нужно с детства употреблять продукты, содержащие кальций, фосфор, магний, марганец и витамины А и С.
Сучасні наукові дані свідчать, що дефіцит кальцію може призводити до розвитку широкого спектру захворювань похилого та старечого віку, не ограничивающегося остеопоротическим процесом. У силу патогенетичних особливостей, крім остеопорозу, в ряду так званих «кальцій–дефіцитних» хвороб розглядають в даний час дегенеративні хвороби хребта (остеохондроз/спондильоз) і суглобів (остеоартроз).
Адекватне споживання кальцію в дитинстві та підлітковому віці є найбільш важливим фактором досягнення оптимальної маси кісток та їх розмірів. Недолік кальцію в період росту організму призводить до зниження піку кісткової маси, що може стати причиною підвищеного ризику переломів навіть у молодих.
Програму терапії складає лікар з урахуванням всіх нюансів або особливостей прояву хвороби у конкретної людини, але профілактувати розвиток хвороби і забезпечити комплексний підхід до терапії захворювання, яке вже заявило про себе, можна і необхідно, беручи Дієтичні добавки (Біологічно активніе добавки (БАД) до їжі: «Кораловий кальцій», "Кальцид".

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner