Кошик
420 відгуків
інтернет аптека від ПП "Компанія "Дана, Я""
+380 (93) 753-34-63
+380 (98) 513-44-88
+380 (95) 513-44-88

Здоровий хребет

Здоровий хребет
Відомо, що гострий біль в спині є найбільш частою причиною втрати працездатності людей до 45 років. З'ясовано, що у 60-80% населення такі болі виникали хоч одного разу.
Найбільш часта причина болю в спині - остеохондроз хребта - це дистрофія, або, інакше кажучи, порушення живлення тканин міжхребцевого диска з ослабленням його амортизуючих властивостей.
Теперь уже известно, что основная причина остеохондроза связана с нашим образом жизни, который ведет к изменениям в позвоночнике. Это сидячая работа, эмоциональные и физические перегрузки, неправильная осанка и нерациональное питание. Чтобы позвоночник остался здоровым, его необходимо беречь смолоду. Для правильного развития костей нужно с детства употреблять продукты, содержащие кальций, фосфор, магний, марганец и витамины А и С.
Сучасні наукові дані свідчать, що дефіцит кальцію може призводити до розвитку широкого спектру захворювань похилого та старечого віку, не ограничивающегося остеопоротическим процесом. У силу патогенетичних особливостей, крім остеопорозу, в ряду так званих «кальцій–дефіцитних» хвороб розглядають в даний час дегенеративні хвороби хребта (остеохондроз/спондильоз) і суглобів (остеоартроз).
Адекватне споживання кальцію в дитинстві та підлітковому віці є найбільш важливим фактором досягнення оптимальної маси кісток та їх розмірів. Недолік кальцію в період росту організму призводить до зниження піку кісткової маси, що може стати причиною підвищеного ризику переломів навіть у молодих.
Програму терапії складає лікар з урахуванням всіх нюансів або особливостей прояву хвороби у конкретної людини, але профілактувати розвиток хвороби і забезпечити комплексний підхід до терапії захворювання, яке вже заявило про себе, можна і необхідно, беручи Дієтичні добавки (Біологічно активніе добавки (БАД) до їжі: «Кораловий кальцій», "Кальцид".

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner