Кошик
405 відгуків
інтернет аптека від ПП "Компанія "Дана, Я""
+380 (93) 753-34-63
+380 (98) 513-44-88
+380 (95) 513-44-88

Натуральні препарати для травлення .Здоровий шлунок

У наш швидко час коли все відбувається практично на бігу, а постійні стреси , неправильне харчування,погана екологія весь цей удар приймає на себе наш шлунково-кишковий тракт.Хвороби шлунково-кишкового тракту з віком тільки молодіють і часто переходять у хронічну форму. Уникнути цього можна, не ігноруючи виникають симптоми, а приймаючи в профілактичних цілях натуральні препарати від "Дана, Я"

Альгінат натрію-солі альгінової кислоти є хорошими энтеросорбентами, які зв'язують і виводять з організму радіонукліди та важкі метали, а також прискорюють процес загоєння ран.Альгінова кислота та її солі знижують рівень холестерину в крові.Альгінат натрію маючи властивість розбухати, надає ніжне обволікаючу дію на стінки шлунково-кишкового тракту, сприяючи водночас значного ослаблення патологічних рефлексів, у тому числі і больових. З'єднання альгінової кислоти з натрієм зменшує надмірну перистальтику кишечника, що призводить до нормалізації стільця. Альгінова кислота і її солі є ефективними энтеросорбентами, здатними зв'язувати і виводити з організму тяжолые метали і радіонукліди, прискорювати загоєння ран, знижувати рівень холестерину в крові.

Пектин-захворювання шлунково-кишкового тракту ускладнені порушенням всмоктування,цукровому діабеті;профілактики онкології товстої кишки,профілактиці атеросклерозу,різні отруєння продуктами хімічного виробництва і важкими металами,захворювання жовчного міхура та схильності до каменеутворення.

Хітозан-виводить з організму екзо-та ендогенні токсичні речовини,• нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнює імунітет, нормалізує артеріальний тиск, зменшує ризик виникнення атеросклерозу,• сприяє зниженню маси тіла

Нова печинка-попереджає захворювання печінки і жовчовивідних шляхів,знижує ризик утворення каменів у печінці та жовчних протоках,нормалізує мікрофлору кишечника: стимулює ріст біфідо - і лактобактерій,сприяє відновленню печінкових мембран,відновлює захисні сили організму.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner