Аденома простати лікування дієтою
Аденома простати лікування дієтою
ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я: Аденома передміхурової залози потребує дієти
Аденома передміхурової залози, або, по-науковому, доброякісна гіперплазія простати – штука неприємна і, на жаль, занадто часто навідує чоловіків в зрілому віці. Лікують її по-різному, залежно від тяжкості стану: і ліками, і скальпелем. Зате, на думку лікаря-уролога Володимира Саєнка, всім, хто познайомився з цим захворюванням, потрібно дотримуватися певних правил харчування, щоб не посилювати хвороба і допомагати її лікування.
Давно і добре відомо, що різні продукти володіють різним дію на наш організм. Якісь послабяют, якісь закріплюють, які мають сечогінну дію, а якісь змушують шлунок та інші органи травлення працювати на знос.
Харчування хворих, які страждають захворюваннями передміхурової залози, має проводитися з урахуванням багатьох факторів. При цьому враховується характер захворювання, його форма і стадія, особливості перебігу, стан інших органів і систем. У кожному конкретному випадку характер харчування визначає лікуючий лікар. Але є деякі загальні правила найбільш раціонального харчування при цьому захворюванні.
Можна:
- хліб пшеничний і сірий, неміцний чай і каву, сирі фруктові і овочеві соки, відвар шипшини, молоко, кефір, кисле молоко, сир, сметана, вершкове масло і рослинні жири, яйця (не більше одного в день), вегетаріанські, круп'яні, овочеві, фруктові і молочні супи, м'ясо нежирних сортів (яловичина, телятина, курка, індичка, кролик) у вареному вигляді або обсмажене після відварювання.
Рекомендовані натуральні, варені і запечені овочі та зелень (морква, буряк, кольорова капуста, картопля, зелений горошок, свіжі помідори, огірки, салат, гарбуз, кабачки, виварений цибулю, кавун, диня), різні крупи і макаронні вироби, приготовлені на воді і молоці у вигляді каш, пудингів, котлет і т. д., різні фрукти і ягоди без обмеження в сирому і вареному вигляді, киселі, компоти, варення, мед, курага, урюк, чорнослив.
Заборонені:
- мясные, рыбные и грибные отвары, тугоплавкие (бараний, свиной, говяжий) жиры, газированные напитки, бобовые (горох, фасоль, бобы, чечевица), алкоголь, крепкий чай и кофе, какао, шоколад, острые, соленые закуски и приправы, внутренние органы животных (мозги, печень, почки), икру, редьку, редис, щавель, шпинат, мясные и грибные консервы, сдобные мучные изделия.
Ужин должен быть легким, не обременяющим желудочно-кишечный тракт и не вызывающим повышенное мочеотделение. Необходимо постоянно следить за регулярным опорожнением кишечника. Рекомендуется пища, обладающая послабляющим действием.
Це - овочі (буряк, морква, капуста, гарбуз, огірки, помідори), фрукти, ягоди, молочні продукти (сир, кефір, кисле молоко, вершки, сметана), сухофрукти (чорнослив, курага, інжир, родзинки), мед, рослинні жири (соняшникова, кукурудзяна, оливкова олія), крупи (гречана, перлова, пшоно).
Також в лікуванні і профілактики аденоми Вам допоможуть препарати
Інші статті
- Авітаміноз симптоми.Весняний авітаміноз.Авітаміноз симптоми.Весняний авітаміноз.Вітаміни і правильне харчування при авітамінозі.досить нам знайомі і особливо яскраво виражені в весенные місяці. Серед них блідість шкірних покрив, хронічна втома і слабкість, депресивность,раздражительноАвітаміноз симптоми.Весняний авітаміноз.